O nás

Teleperformance nabízí řešení zákaznických služeb na míru, jež propojí vaši značku s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte výhody Teleperformance již dnes.

Společnost Teleperformance CZ, a.s. byla založena v roce 1997 jako Lion Teleservices CZ. V roce 2004 jsme se stali součástí skupiny Teleperformance Group a v současné době jsme jedním z největších poskytovatelů služeb kontaktních center v zemi. Naše pobočky sídlí v Pardubicích, Hodoníně a v Brně, kde jsme otevřeli moderní Boutique Multilingual Hub. Provozujeme více než 300 pracovních míst a stále se rozrůstáme. Naše společnost poskytuje kompletní služby zákaznického servisu mnoha významným světovým společnostem. K zajištění veškerých poskytovaných služeb používáme nejmodernější technická řešení a pro zajištění bezpečnosti našich klientů i jejich zákazníků dodržujeme nejvyšší bezpečnostní standardy. Držíme krok s rostoucími požadavky trhu na flexibilitu, rychlost a odbornost. Zajišťujeme plynulé a efektivní spojení na základě profesionálních služeb, které našim klientům poskytují možnost odlišit se od konkurence a být nejlepšími v oboru. Naším cílem je zlepšit vaše obchodní výsledky. Nabízíme kompletní program prodejních a podpůrných nástrojů, které vám pomohou zlepšit interakce s vašimi zákazníky. Věříme, že na komunikaci záleží!

Naše řešení jsou založena na

Analýza velkých dat

Postoj založený na návratnosti investic

Špičková technologie

Predikce chování zákazníků

Jsme odborníci na lidské interakce

Jak může vaše společnost v digitálním světě plném náročných neshod, kde zákazníci nejsou roboti, ale emociální bytosti, dosáhnout úspěchu v řízení zákazníků? Je to jednoduché: musíte se spojit se správnou organizací.

Klienti nám důvěřují s miliardami různých interakcí po celém světě.

Náš tým odborníků na interakce spojuje největší a nejrespektovanější značky na planetě s jejich zákazníky a vždy dbá na to, aby na každé interakci záleželo.

I consent to receive relevant industry news, analyst reports, white Papers, case studies, and product information from Teleperformance (TP). TP will never share or sell your information to third parties. See TP's Privacy Policy. Manage your communication preferences here.